14:26 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه فرانسوی مدعی شده است در صورت اینکه پاریسن جرمن امباپه را از دست بدهد، روی رونالدو دست خواهد گذاشت.

به گزارش اسپوتنیک، حذف یوونتوس به همراه کریستیانو رونالدو از لیگ قهرمانان اروپا، حرف و حدیث های زیادی را به وجود آورده است به طوری که گفته می‌شود یوونتوس ممکن است در تابستان آینده دست به فروش رونالدو بزند چرا که بیانکونری ها در سه فصل پیاپی با کریستیانو رونالدو نتوانستند در لیگ قهرمانان اروپا به موفقیت دست پیدا کنند.

فوق ستاره پرتغالی اکنون در شرایط خوبی به سر نمی‌برد چرا که تیمش به تازگی از لیگ قهرمانان اروپا و آن هم مقابل تیم نه چندان مطرح و مدعی پورتو حذف شده است و رونالدو زیر باد انتقادات قرار دارد. بسیاری از کارشناسان در رسانه های مختلف ایتالیایی معتقدند که رونالدو نتوانسته از نظر ورزشی برای یووه خریدی موفقیت آمیز به شمار بیاید و بیانکونری‌ها می‌توانند با فروش او در تابستان به سراغ ستاره های جوان تری بروند.

​اکنون روزنامه فرانسوی لو پاریسین مدعی شده است که اگر کیلیان امباپه در تابستان پاری سن ژرمن را ترک کند، در صورت پی اس جی دست و بالش از نظر مالی بسیار باز می‌شود و می‌تواند با پیشنهادی بسیار وسوسه انگیز و مناسب به سراغ خرید کریستیانو رونالدو بیاید.

در واقع به نظر می‌رسد که آینده‌ی امباپه می‌تواند روی آینده‌ی رونالدو هم اثر گذار باشد و اگر امباپه تصمیم به ترک پی اس جی بگیرد، پاریسی ها به سراغ کریستیانو رونالدو خواهند رفت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر