10:40 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گفته میشود جذب واینالدوم برای بارسلونا دشوار است و چند باشگاه خواهان این بازیکن هستند.

به گزارش اسپوتنیک، طبق گزارش موندو، واینالدوم هافبک هلندی لیورپول یکی از بازیکنانی بود که رونالد کومان نسبت به جذبش اصرار داشت اما مسائل اقتصادی مانع ورود وی شد. قرارداد این بازیکن در پایان فصل به اتمام می رسد و با توجه به شناخت بالایی که سرمربی بارسلونا از هم وطن خود دارد این امکان وجود دارد که بارسلونا برای جذب این بازیکن به صورت آزاد اقدام کند.

آخرین اطالاعات نشان میدهد که واینالدوم 30 ساله مورد توجه دو باشگاه بزرگ قرار گرفته که جذبش را میتوانند مشکل کنند. یکی از این باشگاه ها پاریسن ژرمن است تیمی که در اروپا بارسلونا را حذف کرد. آن ها امیدوار هستند که برای تقویت خط هافبک خود به صورت رایگان وی را جذب کنند.

​اینتر میلان نیز که با مدیر جدید خود نگاه ویژه ای به بازیکنان آزاد دارد به صورت جدی شرایط واینالدوم را زیر نظر دارد اما در صورت ادامه حضور کومان در بارسلونا ممکن است شانس بارسلونا بیشتر باشد.

رسانه های ایتالیایی فاش کرده اند که سران اینتر با نماینده بازیکن تماس داشته اند اما هنوز توافقی صورت نگرفته است. اینتر میلان نیز مشکلات اقتصادی دارد و نیاز دارد که چند تن از بازیکنان خود را واگذار کند. باید دید که لاپورتا چه خواهد کرد.ش

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر