22:49 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

واکر بازیکن سرشناس فوتبال انگلیس پس از حمله دزدها به خانه فوتبالیست ها یک سگ را برای نگهبانی از خانه اش خریداری کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، طبق گزارش روزنامه سان، گفته می شود کایل واکر مدافع منچسترسیتی به دنبال سرقت و دزدهای مسلحانه از خانه فوتبالیستان مشهور در انگلیس، یک سگ به نام آپولو را به ارزش 40 هزار پوند خریداری کرده تا از خانه اش مراقبت کند.

گزارش شده كه واکر مصمم است به هر قیمتی از خانواده اش محافظت كند و آپولو می تواند خانه و خانواده او را از گزند سارقین دور نگه دارد.

نکته جالب در مورد سگ واکر این است که  او به کلمات کلیدی و خاصی که فقط اعضای خانواده می داند، واکنش نشان دهد.

او ضمن محافظت از در ورودی خانه، داخل و بیرون خانه را بررسی میکند و برای حافظت از خانه و اعضای آن کاملا آموزش دیده است.

واکر در منطقه چشایر زندگی می کند، جایی که سارقین چند روز پیش در نزدیکی خانه اولسن دروازه بان 31 ساله اورتون به او حمله کردند.

طبق گزارش ها، گروهی از دزدان مسلح در نزدیکی خانه وی او را محاصره کردند و او نیز مجبور شد وسایلش از جمله یک سایت لوکس را به دزدان بدهد.

طبق گزارش رسانه ها در انگلیس، به بازیکنان لیگ برتر در منطقه شمال غربی هشدار داده شده است که "در معرض خطر" دزدان مسلح قرار دارند.

در ماه فبروری نیز خانه کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال اورتون نیز حمله مسلحانه قرار گرفت و سارقین پس از ایجاد مزاحمت توسط دخترش مقداری اشیا قیمتی این مربی ایتالیایی را با خود بردند.

 

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر