22:51 18 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مادر کریس رونالدو فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال مقصد بعدی وی را فاش کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دولورس آویرو مادر کریستیانو رونالدو در میانه شایعات پرشمار در مورد آینده ستاره پرتغالی، ویدیویی از خودش با  پیراهن اسپورتینگ با شماره هفت و اسم پسرش منتشر کرد.

نکته‌ی جالب این که برونو تاباتا وینگر تیم پرتغالی که در حال حاضر شماره هفت اسپورتینگ را می پوشد، در جوابش گفت:" در ابتدا باید این پیراهن را از من بخواهد!"
در روزهای اخیر و پس از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا شایعات در مورد جدایی رونالدو قوت گرفته است. گفته می شود که بیانکونری ها حاضرند تا با مبلغ 29 میلیون یورو درها را به روی جدایی رونالدو باز کنند.

ژرژ مندس وکیل رونالدو با باشگاه رئال مادرید تماس گرفته است و در مورد انتقال ستاره 36 ساله پرسیده است. البته برخی نیز معتقد هستند که رونالدو برای سالهای پایانی فوتبالش راهی باشگاه اسپورتینگ می شود، تیمی که در آن رشد کرده و خود را به این تیم پرتغالی مدیون می داند.

کل خانواده رونالدو طرفدار اسپورتینگ هستند و اخیرا ویدیویی از مادر رونالدو در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد دولورس با استفاده از پیراهن پسرش با اسم و شماره رونالدو در حال خوشحالی از پیروزی تیم پرتغالی در مقابل توندلا در لیگ پرتغال است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر