13:55 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 134
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو امشب در جدال تیمش یوونتوس مقابل کالیاری موفق به زدن سه گل شده است.

به گزارش اسپوتنیک، در نیمه اول دیدار یوونتوس و کالیاری در این هفته از رقابت‌های سری آ ایتالیا، کریستیانو رونالدو موفق شد سه گل به ثمر برساند. در واقع رونالدو خیلی زود هتریک خود را کامل کرد و گل هایش را مقابل کالیاری به ثمر رساند.

رونالدو در این مسابقه یک پرفکت هت‌تریک یا هتریک کامل انجام داد یعنی یک گل با پای راست، یک گل با پای چپ و یک گل با ضربه سر به ثمر رساند.

کریستیانو رونالدو که در دو بازی رفت و برگشت مقابل پورتو در لیگ قهرمانان اروپا عملکرد خوبی نداشت و انتقادات را بر علیه خود برانگیخته بود، اکنون با انجام یک بازی خیره کننده و هتریک مقابل کالیاری تنها در یک نیمه باز هم خود نمایی کرد.

گل اول یوونتوس به کالیاری روی یک ضربه‌ی کرنر و با استفاده از سانتر به ثمر رسید. رونالدو روی سانتر خوب کوادرادو پروازی بلند داشت و موفق شد ضربه‌ی سر خود را بالاتر از همه به توپ وارد کند و یووه را پیش انداخته و دوباره روی پرش های بلند و ضربات سر معروفش که به خطوط هوایی CR7 معروفند، گلزنی کند.

این روز ها حرف و حدیث های زیادی پیرامون بازگشت کریستیانو رونالدو به رئال مادرید مطرح شده است، حرف هایی که به نظر نمی‌رسد درست باشند و صرفا بازی رسانه‌ای و شایعاتی است که ایجاد شده.

در هر صورت رونالدو در این هفته از رقابت های لیگ ایتالیا باز هم موفق شد با پرشی بلند گلزنی کند و این قاب زیبا را به ثبت برساند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر