00:06 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ارلینگ هالند مهاجم نروژی دورتموند اصلی ترین گزینه برای خرید توسط رئال مادرید در تابستان بعدی است.

به گزارش اسپوتنیک، کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید از زمان رفتن رونالدو خوش درخشیده است. بنزما بیشتر گل می زند و آمار درخشانی دارد اما مشکل این جاست که او تنها امید گلزنی است و رئال برای تقویت خط حمله اش به گزینه های دیگری نیاز دارد. خرید کیلیان امباپه از پی اس جی به شدت مشکل است و به همین خاطر رئال به گزینه ای دیگری نظیر هالند نگاه می کند.

مهاجم نروژی دورتموند به خوبی می داند که اگر بخواهد جوایز تیمی و فردی را ببرد باید به تیمی بزرگ تر از تیم آلمانی برود و رئال مادرید به عنوان پرافتخارترین تیم تاریخ چمپیونزلیگ می تواند مقصد مناسبی برایش باشد هر چند که تیم هایی نظیر بارسلونا، بایرن مونیخ، منچستریونایتد و منچسترسیتی هم به دنبال جذبش هستند.

​هالند اما در ماه های اخیر به صورت چراغ خاموش موضع خود را مشخص کرده است. مهاجم نروژی چند ماه پیش برای عکس برنابئوی برفی لایک زد که پس از فشار هواداران دورتموند مجبور شد لایکش را پس بگیرد. این مهاجم پس از پیروزی رئال مادرید مقابل آتالانتا نیز برای پست های وینیسیوس جونیور و سرجیو راموس دو بازیکن رئال مادرید لایک زد تا نشان بدهد که نتایج رئال را به دقت دنبال می کند. به هر صورت باید دید که آیا این علامت دادن ها پایان خوشی برای هواداران رئال خواهد داشت یا اتفاقی برای هالند در تابستان بعدی رخ نمی دهد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر