19:48 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گفته میشود ممکن است مارسلو مدافع چپ برزیلی رئال مادرید به باشگاه اینتر میامی در آمریکا بپیوندد.

به گزارش اسپوتنیک، مارسلو ویرا، مدافع چپ برزیلی رئال مادرید، مدت هاست که دیگر در ترکیب مادریدی‌ها مثل سابق جایی ندارد و فرلاند مندی با بازی های خوب خود توانسته به طور کامل جای او را در ترکیب ثابت رئال مادرید بگیرد. همین مسئله حدس و گمان ها و حرف و حدیث هایی را پیرامون آینده‌ی این بازیکن برزیلی ایجاد کرده است.

مارسلو سال های بسیار درخشانی را در رئال مادرید داشت و در سه قهرمانی پیاپی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا نقشی بسیار اثر گذار گذاشت اما او اکنون دیگر جای خود را به فرلاند مندی داده است و مدافع چپ فرانسوی عملکردی بسیار ایده‌آل در جمع سپیدپوشان دارد.

اکنون به گفته فرانس فوتبال، مارسلو ویرا که در حال حاضر 32 سال دارد، تبدیل به یکی از اهداف تیم اینتر میامی در تابستان شده است. این تیم که در لیگ آمریکا توپ می‌زند تحت مالکیت دیوید بکام قرار دارد و در سال های اخیر اقدام به جذب برخی از ستارگان پا به سن گذاشته‌ی فوتبال اروپا کرده است.

البته برخی هم معتقدند که مارسلو همچنان می‌تواند در فوتبال اروپا به دوران حرفه‌ای خود ادامه دهد و رفتن به لیگ آمریکا برای او هنوز زود است. در هر صورت باید دید که چه اتفاقاتی در این باره خواهد افتاد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر