23:38 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ترکیب 11 نفره دو تیم بایرن مونیخ و لاتزیو برای جدال در بازی دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شد.

به گزارش اسپوتنیک، از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم بایرن مونیخ و لاتزیو از ساعت 12:30 امشب در ورزشگاه آلیانز آرنا شهر مونیخ به مصاف هم می روند. دیدار رفت این دو تیم در استادیوم المپیکو رم با نتیجه 4-1 به سود باواریایی‌ها به پایان رسید تا هانسی فلیک و شاگردان با خیال آسوده‌تری پا به میدان بگذارند. 

ترکیب دو تیم به شرح زیر می‌باشد؛

بایرن مونیخ: مانوئل نویر، بنجامین پاوار، ژروم بواتنگ، داوید آلابا، لوکاس هرناندز، لئون گورتزکا، یاشوا کیمیش، لروی سانه، توماس مولر، سرژ نبری و روبرت لواندوفسکی

سرمربی: هانسی فلیک

لاتزیو: پپه رینا، استفان رادو، فرانچسکو آچربی، گونزالو اسکالانته، لوکاس لیوا، لوئیز آلبرتو، محمد فارص، سرگی میلینکوویچ ساویچ، آدام ماروشیچ، خواکین کوریا و ودت موریقی

سرمربی: سیمونه اینزاگی

از غایبین مهم بازی امشب می‌توان به داگلاس کاستا و کورنتین تولیسو برای بایرن مونیخ و همچنین روی نیمکت نشستن چیرو ایموبیله اشاره کرد.

باواریایی‌ها امیدوارند که با توجه به پیروزی مقتدرانه در دور رفت، امشب کار راحتی در ورزشگاه خانگی خود داشته و به آسانی به دور بعد راه یابند. با این حال هانسی فلیک به شاگردانش هشدار داده که هنوز هیچ چیز مشخص نیست و آن‌ها باید تا آخرین دقیقه تلاش کنند و هشیار بمانند. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر