14:12 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر میرسد که بعد از نتیجه نامناسب بازی شب گذشته دورتموند در مقابل کلن، هالند ساز جدایی خواهد زد.

به گزارش اسپوتنیک، عصبانیت شب گذشته هالند از نتیجه گیری ضعیف دورتموند در بوندسلیگا باعث شده تا زمزمه های خروج این بازیکن از این تیم و خواسته این بازیکن برای انتقال به رئال مادرید زیاد شنیده شود.

ارلینگ هالند ستاره نروژی بوروسیا دورتموند بعد از تساوی دو بر دو در مقابل کلن که با بریس این بازیکن همراه بود، در پایان مسابقه دیروز بسیار عصبانی به نظر می رسید.

ارلینگ هالند بعد از بازی پیراهن خود را با حالتی کاملاً ناامیدانه و خشمگین به بازیکن کلن داد و سریعاً راهی رختکن شد؛ موضوعی که نشان می‌داد هالند به نوعی از نتایج پرنوسان دورتموند در بوندسلیگا خسته شده است.

​حضور دورتموند در رقابت های لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده با ابهام بزرگی روبرو شده است. این در حالی است که شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی رولینگ هالند از این تیم به گوش می‌رسد و عدم حضور زنبورها در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند هالند را بیش از پیش به جدایی ترغیب کند.

با این حال مارکا ادعا کرده است که هالند قهرمان فصل گذشته لالیگا یعنی رئال مادرید را به عنوان مقصد آینده مورد نظر خود انتخاب کرده است.

در حالیکه باشگاه رئال مادرید با بازگشت کریستیانو رونالدو نیز پیوند خورده است و کیلیان امباپه نیز گزینهه اصلی تقویت خط حمله این تیم به حساب میرود؛ خرید هالند نیز در دستور کار برای این تیم قرار دارد.

ارلینگ هالند از باشگاه های شهر منچستر، یونایتد و سیتی نیز پیشنهاد دارد و برعلاوه این ها چلسی، بارسلونا و حتی بایرن مونیخ نیز نیم نگاهی به جذب ستاره نروژی دارند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر