08:01 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

ریوالدو افسانه سال‌های نه چندان دور بارسلونا باور دارد که لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی این باشگاه را ترک نخواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، اخبار و شایعات پیرامون فاتح شش توپ طلا، فعلا تمامی ندارد. لیونل مسی در سال 2020 درخواست خروج از بارسا را داد و تیم‌هایی همچون منچسترسیتی و پاریسن جرمن برای جذب او اعلام آمادگی کردند، اما در هر صورت او یک فصل دیگر با لباس آبی اناری‌ها ادامه داد.

 حالا ریوالدو اسطوره فوتبال برزیل و بارسلونا اذعان کرد که بازگشت لاپورتا می‌تواند به پروسه نگه‌داشتن مسی در بارسلونا کمک شایانی کند. 

به نقل از گل، ریوالدو در این باره گفت: "در چند هفته گذشته، بارسلونا به شدت پیشرفت کرده، نتایج خوبی گرفته و مسی از زمان به ریاست رسیدن لاپورتا، خوشحال‌تر به نظر می‌آید. به همین دلیل، من می‌خواهم ایمان بیشتری به ماندن مسی در بارسلونا و تمدید کردن او با باشگاه، داشته باشم. مسی با حضور لاپورتا، اعتماد به نفس بیشتری گرفته است. او قبلا نیز رابطه خوبی با لاپورتا داشت و حالا فکر می‌کنم که بارسا شانس خوبی برای نگه‌داشتن این فوق ستاره را دارد."

​ریوالدو در ادامه نیز افزود: "بارسا نیاز به خرید یک مدافع دارد. به نظر می‌رسید که داوید آلابا پس از پایان فصل به رئال مادرید خواهد رفت، اما حالا اخباری از ورود بارسلونا به رقابت برای جذب او به گوش می‌رسد. به نظرم با ورود آلابا به این باشگاه، فاز تدافعی کومان تقویت خواهد شد."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر