10:52 01 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع اتریشی باشگاه بایرن مونیخ که در آستانه پایان قراردادش قرار دارد در مورد آینده خود سخن گفت.

به گزارش اسپوتنیک، داوید آلابا مدافع چند پسته اتریشی باشگاه بایرن مونیخ به شایعات درباره آینده خود اشاره کرد و می‌گوید که او کسی نیست که هر روز روزنامه بخواند.

قرارداد داوید آلابا با بایرن مونیخ در 30 جون به پایان می‌رسد و آینده وی هنوز روی هوا است، در همین حال شایعات در مورد اینکه او در نهایت به چه تیمی خواهد پیوست رو به افزایش است.

در حال حاضر بیشترین سر و صدا را برای جذب آلابا بارسلونا و رئال مادرید داشته اند، اگرچه بازیکن بایرن هنوز نمی خواهد سرنخی را برای انتخاب گزینه مدنظر خود ارائه دهد و به نظر می‌رسد که وی روی انتخاب خود تمرکز کرده است که برای فوتبالی‌ها معمایی بزرگ را خلق کرده است.

این بازیکن که توانایی بازی در پست‌های مدافع چپ، مدافع میانی و هافبک میانی را دارد گفت: "مطمئناً شما بعضی چیزها را می شنوید، اما من کسی نیستم که هر روز صبح بلند شود و روزنامه بخواند. در آینده خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد."

 آلابا در صحبتی بلندپروازانه گفت:"هیچ مخفی نیست که بازی در جام جهانی برای من و کشور در اولویت است. ما می دانیم که کیفیت دستیابی به آن را داریم و همه کارها را برای آن انجام خواهیم داد. این مسئله برای من بسیار مهم است زیرا بسیار عالی است افتخار دفاع از رنگ‌های بیرق کشورم. "

لازم به یادآوری است که قرارداد آلابا با بایرن در تاریخ 30 جون به پایان می رسد و بازیکن پیشنهاد تمدید قرارداد را قبول نخواهد کرد، تا به امروز هدف و تیم بعدی وی ناشناخته است و بارسا و رئال مادرید مشتاق جذب او هستند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر