14:06 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گفته می‌شود هری کین مهاجم تاتنهام به طور جدی قصد دارد در تابستان از تیمش جدا شود. در همین حال شایعه شده که بارسلونا جذاب‌ترین گزینه برای هری کینی است که هنوز آینده خود را به تاتنهام متعهد نمی‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، طبق گفته رسانه‌های اروپایی هری کین مورد توجه تعدادی از تیم‌های بزرگ است. باشگاه‌هایی که گفته می‌شود که نام رئال‌مادرید، منچستریونایتد و بارسلونا در بین علاقه‌مندان به جذب کین در تابستان دیده می‌شود. با این تفاسیر احتمال پیوستن کین به بارسلونا را بیشتر تخمین زده‌اند.

هری کین قبل از اینکه به تیم اصلی تاتنهام در سال ۲۰۰۹ راه پیدا کند، در رده‌های پایه در تاتنهام عضویت داشت. پس از آن کین چهار فصل بعدی را به صورت قرضی در باشگاه‌های مختلف انگلیس در دسته‌های پایین‌تر گذراند سرانجام اولین بازی خود را برای تاتنهام در سال ۲۰۱۴ انجام داد. او از آن زمان به یکی از کشنده‌ترین مهاجمان اروپا تبدیل شده و ۲۱۵ گل حیرت انگیز در ۳۲۱ بازی برای تاتنهام به ثمر رسانده است.

با این وجود هری کین نتوانسته است با تاتنهام هیچ جامی را برنده شود و می‌تواند باشگاه نوجوانی خود را اکنون ترک کند. در تابستان کین این فرصت را دارد برای پیوستن به تیمی که فصل آینده برای کسب جام مبارزه خواهد کرد همه جوانب را درنظر بگیرد و سپس انتخاب کند.

با توجه به اینکه ارلینگ هولاند هم در گزینه‌های بارسا است، اگر بازیکن نروژی مسیرش را به سمت تیم دیگری کج کند (یعنی رئال) آنوقت بارسا هری کین را به خدمت خواهد گرفت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر