21:21 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسطوره سابق تیم فوتبال بارسلونا معتقد است، انتقال سرخیو آگوئرو به بارسا میتواند یک کودتا در مقابل تیم سابق این ستاره آرژانتینی باشد.

به گزارش اسپوتنیک، در اسپانیا گزارش ها حاکی از آن است که بارسا در پایان فصل سرخیو آگوئرو را به خدمت خواهد گرفت، زیرا این بازیکن جدایی از سیتی قطعی است.

در همین حال ریوالدو بازیکن سابقه بارسلونا که در خصوص موضوعات مختلف این تیم اظهار نظر میکند در خصوص آگوئرو و حضور احتمالی در بارسا به Betfair گفت: "جذب آگوئرو در یک انتقال آزاد می تواند کودتایی برای بارسلونا باشد."

بهترین گلزن تاریخ باشگاه سیتی چندی پیش اعلام کرد پس از 10 سال حضور درخشان در جمع آبی های منچستر در پایان این فصل این تیم را ترک خواهد کرد.

و ریوالدو معتقد است آمدن این بایکن 32 ساله به لیونل مسی نیز در خصوص ماندن در بارسا کمک خواهد کرد.

طبق گزارش ها او رابطه خوبی با لیونل مسی دارد و با توجه به غیبت بارسا پس از خروج لوئیز سوارز در این فصل، آگوئرو احتمالاً به مهاجم اصلی تیم تبدیل میشود.

ورود وی همچنین می تواند خوآن لاپورتا رئیس جدید باشگاه برای ماندن مسی در تیم را یاری کند.

این در حالیست که گزینه های دیگری از جمله ممفیس دپای، ارلینگ هالند و لاوتارو مارتینز نیز برای نوک خط حمله بارسا در نظر گرفته شده است.

از سویی دیگر امروز روزنامه سان گزارش داده که تیم فوتبال بنفیکا در پرتگال برای جذب آگوئرو وارد رقابت شده است.

بنفیکا به او پیشنهاد یک ساله با حقوق 65 هزار پوند در هفته را خواهد داد تا برترین گلزن تاریخ باشگاه سیتی را به خدمت بگیرد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر