01:07 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 00
ما را در دنبال کنید

گفته می‌شود که باشگاه بارسلونا برای متقاعد کردن مسی به خاطر تمدید قراردادش با این تیم، پیشنهاد قراردادی مادام‌العمر داده است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از یورواسپورت، مسی برای تمدید با بارسلونا از مدیریت این تیم می‌خواهد تا تیمی در حد و اندازه‌های نام بارسا برای قهرمانی در 3 جام (لالیگا، کوپادل‌ری و لیگ قهرمانان اروپا) تشکیل گردد و او بتواند بار دیگر قهرمان اروپا شود.

خوان خیمنز، خبرنگار اسپانیایی سایت آ.اس مادریدی که بارسلونا قصد دارد با پیشنهاد مالی مناسب بتواند مسی را برای ماندن متقاعد کند. او نوشت که همانگونه که در مناظره‌های انتخاباتی هر 3 نامزد بارسلونا ادعا کردند، لاپورتا نیز همچنان بر این ایده باقی مانده که بتواند یک قرارداد مادام العمر با مسی ببندد.

​ قراردادی که باعث یکی شدن برند بارسلونا و لئو شود و این باشگاه بتواند از حضور فوق‌ستاره آرژانتینی تا سالیان سال استفاده کند. این پیشنهاد به بارسلونا کمک می‌کند تا بدهی‌های عقب مانده مسی نیز باز به هم به تعویق بیفتد و بارسلونا بتواند از این فرصت استفاده کند. طبق ایده بارسلونا این پرداختی به مسی زمانی متوقف خواهد شد که این بازیکن تصمیم گیرد که در باشگاهی دیگر به فوتبالش پایان دهد.

البته آ.اس گزارش داد که تصمیم مسی در هفته‌های پایانی فصل مشخص خواهد شد و به محض آمدن خورخه مسی، مذاکره لاپورتا با این بازیکن آغاز خواهد شد و به گفته رسانه‌ها خیلی هم طول نخواهد کشید. به نظر می‌رسد اسپانیایی‌ها معتقد هستند که مسی سال آینده در بارسلونا می‌ماند و به پروژه آتی لاپورتا اعتقاد دارد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر