18:00 30 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

سرژ گنبری هم مثل رابرت لواندوفسکی جدال حساس بایرن مونیخ در مقابل پاریسن جرمن را از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک، بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب و فرداشب پیگیری خواهد شد و در یکی از حساس ترین دیدار ها، چهارشنبه شب، بایرن مونیخ به مصاف پاری سن ژرمن خواهد رفت و فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا این بار در مرحله یک چهارم نهایی این فصل از یوفا چمپیونزلیگ برگزار خواهد شد.

اما اکنون بیماری کرونا روی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سایه افکنده است. ساعاتی پیش مشخص شد که رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید به کرونا مبتلا شده است و بدین ترتیب بازی امشب تیمش مقابل لیورپول را از دست می‌دهد. اکنون مشخص شده که یکی از بازیکنان بایرن مونیخ هم کرونایی شده و بازی حساس تیمش مقابل پاریسن ژرمن را از دست خواهد داد.

​در واقع سرژ گنابری، بازیکن آلمانی و شماره 7 تیم بایرن مونیخ که نقش تاثیر گذاری در این تیم دارد، اکنون تست کرونایش مثبت شده و بازی مقابل پاری سن ژرمن را از دست داده است.

گفته می‌شود که تاکنون یک تست از او گرفته شده و مثبت بوده و بدین ترتیب این بازیکن به طور قطع بازی رفت مقابل پاریس را از دست می‌دهد اما اگر نتیجه تست دوم او هم مثبت شود، بازی برگشت مقابل پاریسن ژرمن را هم از دست خواهد داد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر