ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر میرسد که تیم فوتبال رئال مادرید در شرایط بهتری نسبت به حریف سنتی و همیشگی اش بارسلونا در راه جذب ویکتور مونیوز قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک، ویکتور مونیوز بازیکن 17 ساله ای که رئال مادرید و بارسلونا هر دو برای خرید وی تلاش کرده اند. این وینگر تکنیکی در تیم "دام" توپ می زند، این تیم، تیمی ریشه دار و قدیمی در حوزه فوتبال پایه است.

 البته ویکتور مونیوز تجربه حضور در آکادمی بارسلونا را هم داشته است اما با توجه به این که حس می کرد به اهداف ورزشی خود نمی رسد از لاماسیا جدا شد.

رئال مادرید پیشنهاد جذابی برای ویکتور مونیوز برای حضور در آکادمی خود داده است و به همین خاطر به نظر می رسد که این بازیکن حضور در آکادمی رئال رابه بارسلونا ترجیح می دهد و حالا نشریه آس گزارش داده است که هر چند که پیشنهاد مالی بارسلونا بهتر بوده است اما این بازیکن پروژه و پیشنهاد رئال مادرید را ترجیح می دهد و به همین خاطر به احتمال فراوان راه حضور در رئال مادرید را در پیش خواهد گرفت.

رئال مادرید و بارسلونا تنها باشگاه های اسپانیایی نیستند که برای خرید این مهاجم آینده دار و تکنیکی تلاش می کنند. ویارئال ، لوانته و اسپانیول نیز مذاکراتی با این بازیکن داشته اند اما به نظر می رسد که ویکتور مونیوز انتخاب نهایی خود را داشته است و در فصل 22-2021 در تیم جوانان رئال مادرید زیر نظر هایمه رومرو فعالیت خواهد کرد

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر