ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میلان مذاکرات را برای خرید لوکاس وازکز به صورت رایگان آغاز کرده است هر چند که اینتر، بایرن مونیخ و منچستریونایتد هم شرایط خرید این وینگر را دنبال می کنند.

به گزارش اسپوتنیک، کالچیومرکاتو خبر داده است که پائولو مالدینی مدیر ورزشی روسونری ها با اطرافیان بازیکن رئال مادرید تماس گرفته است و می خواهد او را به خدمت بگیرد.

این بازیکن 30 ساله هنوز برای تمدید قراردادش با رئال مادرید به توافق نرسیده است و در پایان فصل و در تابستان به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد.

وازکز برای تمدید قرارداد با رئال مادرید انتظار قرارداد چهار ساله با دستمزد سالانه پنج میلیون یورو را دارد که رئال مادرید حاضر به پذیرش این دستمزد نشده هر چند که بعید است که روسونری ها هم توان پرداخت این مبلغ را داشته باشند.

میلان حاضر است که به لوکاس سالی چهار میلیون یورو دستمزد بگیرد چرا که آنها به جز زلاتان و دوناروما به هیچ بازیکن دیگری دستمزدی بیش از این را نمی پردازند.

البته میلان تنها مشتری لوکاس وازکز نیست چرا که اینتر، بایرن مونیخ و منچستریونایتد هم شرایط این بازیکن 30 ساله را دنبال می کنند.

وازکز اگر به میلان ملحق شود می تواند به هم تیمی سابقش تئو هرناندز ملحق شود. پست تخصصی لوکاس هافبک یا بال راست است اما در این فصل در رئال مادرید اغلب در پست دفاع راست بازی کرده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر