15:02 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زیدان سرمربی‌ رئال مادرید‌ پس از پیروزی ارزشمند برابر بارسا، تیمش را مستحق برد‌ دانست و موضوع کمک داوری را رد کرد.

زین الدین زیدان در پایان بازی به خبرنگاران گفت: حس بسیار خوبی بعد از این برد دارم. شروع بسیار خوبی داشتیم و کاملا شایسته این پیروزی بودیم. موقعیت های زیادی برای زدن گل های بیشتر داشتیم و باید گل سوم را هم می زدیم. امشب تغییرات زیادی در نیمه دوم داشتیم و معتقدم همه خوب کار کردند.

اعتراضات رونالد کومان به داور بازی

هر کسی حس خودش را پس از این بازی دارد. من معتقدم اگر داور پنالتی نگرفت، قطعا پنالتی نبوده است. برایم شیوه بازی تیمم در زمین مهم است. در دقایق پایانی برای حفظ برد زجر کشیدیم چرا که بارسا تیم بزرگی است. نمی توان گفت که به خاطر داور پیروز شدیم.»

برنامه تاکتیکی

فده والورده را در ترکیب قرار دادم تا به تعداد هافبک های مان یکی اضافه شود. می دانستیم فده خوب نفوذ می کند و روی گل اول هم نقش داشت. او خیلی سریع است و به خوبی بین خطوط حرکت می کند. برنامه چنین بود که میانه زمین را از بارسا بگیریم و معتقدم خیلی هم خوب کار کردیم.

گل زیبای بنزما

این کیفیت و استعداد ذاتی کریم است. او بسیار بااستعداد است و برایش بسیار خوشحالم.

صدرنشینی موقت

چیزی عوض نشده و هنوز هشت هفته باقیمانده است. دو بازی سخت برابر لیورپول و بارسا داشتیم و حالا باید استراحت کنیم. نمی دانم فصل را چگونه تمام خواهیم کرد و باید بگویم الان از لحاظ بدنی خسته هستیم. در عمل هنوز هیچ جامی نگرفته ایم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر