ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر پیشین برنامه‌های ستاره برازیلی پاری‌سن‌جرمن معتقد است که تنها باشگاه پاریسی توانایی تامین مخارج این بازیکن را دارد.

به گزارش اسپوتنیک، واگنر ریبیرو، مدیر سابق برنامه‌های نیمار به این باور است که باشگاه‌های بارسلونا و رئال مادرید توانایی خرید این مهاجم برازیلی را ندارند.

واگنر در مصاحبۀ در این خصوص اظهار داشت:«هیچ باشگاهی نمی تواند چیزی که پی‌اس‌جی به او پیشنهاد می‌دهد را ارائه دهد؛ تنها این باشگاه است که می تواند از پس مخارج نیمار برآید. نیمار در پی‌اس‌جی بسیار خوشحال است. انتقال او به رئال مادرید و بارسلونا؟ رئال مشکل مالی دارد، بارسا هم وضعیتش از آنها بدتر است

در همین حال و بر اساس ادعای رسانه‌های معتبر فرانسوی، نیمار فاصله زیادی با تمدید قراردادش با باشگاه پاریسی ندارد و ادعای رسانه های کاتالونیایی در خصوص تمایل نیمار برای برگشت خبر موثقی نبوده است.

نیمار تابستان 2017 با قراردادش 222 میلیون یورویی بارسا را به مقصد پی‌اس‌جی ترک کرد و به زعم بسیاری مرتکب خیانتی بزرگ شد. یک سال بعد او از این انتقال ابراز پشیمانی کرد و تابستان 2019 چیزی تا بازگشت فاصله نداشت ولی تقاضای مالی بالای پی اس جی مانع شد.

 

مرتبط:

نیمار دو جلسه از همرای با پی‌اس‌جی محروم شد
به این دلیل نیمار با پاریس تمدید نمی‌کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر