ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

ستاره آینده دار مستطیل سبز کشور حضور در تیم ملی فوتبال افغانستان را پذیرفت.

فیروز مشعوف سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان میگوید، با تایید انوش دستگیر سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان، حسین زمانی پدیده جدید و آینده دار فوتبال افغانستان که سابقه بازی در تیم های آجاکس هلند و جنوا ایتالیا را دارد، حضور و بازی در تیم ملی کشورش افغانستان را پذیرفت.

به گفته مشعوف، زمانی قرار است در بازی های پیش رو تیم ملی در انتخابی جام جهانی و جام ملت های آسیا شیران خراسان را همراهی کند.

حسین زمانی با 18 سال سن در آکادمی و تیم های پایه آجاکس آمستردام هلند رشد کرده است و سابقه حضور در تیم زیر 19 سال جنوا ایتالیا را دارد.

استعداد بالای زمانی باعث شد او در 16 سالگی مورد توجه آکادمی دو باشگاه بزرگ منچستریونایتد و آرسنال نیز قرار بگیرد.

او حتی سابقه دو بازی غیر رسمی در تیم زیر 23 سال آرسنال را در کارنامه دارد و هم اکنون نیز بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپا به دنبال جذب او هستند.

حسین زمانی هم اکنون در لیگ دسته 1 فوتبال هلند و در تیم تل استار بازی میکند.

تیم ملی فوتبال افغانستان در سه دیدار باقی مانده انتخابی جام جهانی و جام ملت های آسیا در تاریخ 3، 11 و 15 جون به ترتیب به مصاف تیم های بنگلادش، عمان و هند خواهد رفت.

این مسابقات به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد.

در همین حال انوش دستگیر سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان پس از انتشار این خبر توسط فدراسیون فوتبال افغانستان به دعوت زمانی واکنش نشان داد.

انوش دستگیر در صفحه رسمی اش نوشت:

افغانستان به پیش

مردم عزیزم سلام

با قبولی طاعات وعبادات تک تک تان در ماه مبارک رمضان !

با افتخار اعلام میکنم حسین زمانی یکی از ستاره های آینده دار فوتبال افغانستان که مدت زیادی میشود برای حضورش در تیم ملی با او رایزنی و مذاکره داشتم، از این پس لباس تیم ملی کشورمان را بر تن خواهد کرد.

با حضور و اعتماد حسین زمانی که یک استعداد مثال زدنی برای فوتبال افغانستان به شمار می آید و بسیاری از باشگاه های بزرگ دنیا به دنبال او هستند، زمینه حضور ستاره های دیگر فوتبال کشور که در لیگ های معتبر بازی میکنند، به تیم ملی فراهم خواهد شد.

به امید روزهای خوب مستطیل سبز افغانستان

با احترام مربی تان انوش دستگیر (فرزند وطن)

صحبت های حسین زمانی پس از دریافت پیراهن تیم ملی فوتبال افغانستان 
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر