15:05 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه مارکا در گزارشی از موضع و خواسته های مسی برای ماندن در بارسا پرده برداشته است.

 

به گزارش اسپوتنیک، خورخه مسی، پدر و مدیربرنامه های فوق ستاره بارسا اوایل این ماه در باسلون با خوآن لاپورتا رئیس تیم پسرش دیدار کرد و هفته گذشته به آرژانتین برگشت.

به گزارش مارکا، مسی برای امضای قرارداد جدید با بارسا هیچ عجله ای ندارد و میخواهد با صبر کامل به این پروسه فکر کند.

از سویی هم گفته میشود بارسا خود را برای یک پیشنهاد سه ساله با جزئیات مختلف به مسی آماده میکند.

طبق گزارش روزنامه مارکا از دیدار لاپورتا و پدر مسی، آنها با هم نان شب را خوردند وسپس رئیس تیم گفته تمام تلاشش را برای متقاعد کردن او انجام می دهد.

مدیران بارسا در حالی بررسی رقم های ضرر کرده شان هستند تا مطابق با وضعیت مالی باشگاه برای مسی دستمزد و حقوق در نظر بگیرند.

طبق این گزارش، مسی در حال حاضر پس از قهرمانی در کوپا دل ری تمام تمرکزش را برای قهرمانی در لالیگا با تیمش گذاشته است و به چیز دیگری فکر نمیکند.

او همچنین می خواهد به لاپورتا فرصت دهد تا وعده هایش را به صورت عملی ببیند.

یکی از خواسته های مسی از بارسا این است که باشگاه باید زمینه بازگشت نیمار به نیوکمپ را فراهم کند و مسی منتظر است ببیند، مدیریت جدید توانایی این کار را دارد یا نه.

این در حالیست که گزارش حاکی از آن است که نیمار میخواهد قراردادش را با پاریسی ها تمدید کند، اما مسی اطمینان دارد که لاپورتا در پشت پرده برای بازگشت او به بارسا کار میکند.

وی همچنین مشتاق است بداند که سرخیو آگوئرو هم وطن و دوست صمیمی اش که قراردادش با سیتی در پایان فصل به پایان میرسد، به بارسا می آید یا خیر.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر