ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تا کنون جزیئات دقیقی از مصدومیت کلیان امباپه ستاره پی اس جی منتشر نشده است.

به گزارش اسپوتنیک، پاری سن ژرمن با نگرانی منتظر مشخص شدن وضعیت ستاره تیمش است که در دیدار دیشب تیمش برابر متز از ناحیه ران مصدوم شد.

بدون شک از دست دادن امباپه در آستانه جدال حساس با سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، ضربه بزرگی به پی اس جی خواهد زد، زیرا آنها در این فصل به دنبال اولین عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا هستند و در بسیاری از رقابت ها امباپه نقش کلیدی در موفقیت های شان داشته است.

طبق آمار حضور امباپه برای تیم فرانسوی در رقابت های لیگ قهرمانان این فصل فوق العاده حیاتی بوده است. کلیان در 9 بازی برای تیمش در UCL هشت گل به ثمر رسانده است.

امباپه در بازیهای بزرگی به تیمش کرده است. او در یک شانزدهم نهایی برابر بارسلونا هت تریک کرد و در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی برابر بایرن مونیخ نیز با ثبت یک دبل عالی، به تیمش در مسیر صعود به نیمه نهایی کمک موثری کرد.

بدون شک امباپه بازیکنی است که برای بازی های بزرگ ساخته شده است و آمار نشان میدهد حضور او در برابر سیتی بدون شک برای قهرمان فرانسه، یک امتیاز فوق العاده ویژه خواهد بود.

پی اس جی در حال نگران وضعیت مصدومیت امباپه است که پوچتینو پس بازی بازی دیشب در خصوص او گفت: فکر نمیکنم مصدومیت او جدی باشد. امباپه چهارشنبه با ما خواهد بود.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر