ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس یک گزارش تحقیقی امکان جلوگیری از مرگ دیگو مارادونا افسانه‌ی آرژانتینی دنیای فوتبال وجود داشته بود اما این کار صورت نگرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، بنابر  یک تحقیق پزشکی، که توسط کمیسیونی که مقامات قانونی آرژانتین برای بررسی مرگ مارادونا منتشر شده، نشان می‌دهد که می‌شد از مرگ این اسطوره فوتبال جلوگیری کرد.

در این گزارش پزشکی تایید شده است که مارادونا در اثر بیماری قلبی که از قبل وجود داشته درگذشته، اما نتیجه می گیرد که یک سهل انگاری کلی و عمومی در درمان و مراقبت از بیمار بر مرگ او تأثیرگذار بوده است.

این گزارش همچنین وضعیت خارج از کنترل در خانه مارادونا در تیگره و کمبود کامل حداقل تجهیزات مورد نیاز و ناکافی بودن محل اقامتی که برای او آماده شده بود را یکی از دلایل ناتوانی در جلوگیری از مرگ مارادونا معرفی کرده است.

​این گزارش همچنین عدم مراقبت پزشکی در آخرین روزهای زندگی مارادونا را محکوم می‌کند.

با توجه به این گزارش پزشکی به نظر می‌رسد که پزشکان مارادونا با توجه به اینکه اسطوره فوتبال آرژانتین هرگز تحت معاینات منظم قرار نگرفته بود، از بیماری‌های قلبی، ورم شش و سیروز حاد او آگاهی نداشته‌اند.

در حال حاضر و در رابطه با تحقیقات درباره مرگ مارادونا 7 نفر پزشک شخصی مارادونا لئوپولدو لوکه، روانپزشک او آگوستینا کوزاچف، روانشناس وی کارلوس دانیل دیاز و 4 نرس تحت بازجویی هستند..

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر