ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار جونیور در چند وقت اخیر در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا عملکرد ضعیفی داشته است و این مسئله یکی از دلایل اصلی حذف پی اس جی است.

به گزارش اسپوتنیک، منچسترسیتی موفق شد در بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، با نتیجه دو بر صفر پاریسن ژرمن را شکست داده و راهی مرحله فینال چمپیونزلیگ شود.

در این بازی کیلیان امباپه غایب بود و تمام نگاه ها به نیمار جونیور دوخته شده بود اما او هم عملکرد جالبی نداشت و نتوانست گلزنی کند یا پاس گل بدهد و شاهد حذف تیمش بود.

اما نیمار جونیور آمار بسیار ضعیفی را در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به ثبت رسانده است و می‌توان گفت که یکی از دلایل حذف پی اس جی از لیگ قهرمانان اروپا بوده است چرا که نتوانست به عنوان یک بازیکن در خط حمله برای تیمش گلزنی کند و اوضاع را بهبود ببخشد.

​نیمار 7 بازی پیاپی است که در مراحل حذفی برای پی اس جی گلزنی نکرده است و این آمار برای مهاجمی در سطح او بسیار ضعیف است چرا که بازیکنی مثل نیمار زمانی در میان بهترین بازیکنان دنیا حضور داشته است اما اکنون از آخرین گلزنی او در دور حذفی سی ال، 7 بازی می‌گذرد و بدون گلزنی او و نبود امباپه، پی اس جی از لیگ قهرمانان اروپا کنار می‌رود و باید دید که در آینده چه اتفاقاتی برای نیمار خواهد افتاد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر