15:06 15 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می‌رسد که حذف دوباره پی اس جی در لیگ قهرمانان و ناکامی تلخ دیگر برای نیمار، به معنای برگشت جدی ستاره برزیلی به نیوکمپ است.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه اسپورت چاپ کاتالونیا جلد امروز خود را به ناکامی مجدد ستاره سابق بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا و عدم موفقیت وی در چالش بازیکن تکنیکی فعلی پی اس جی اختصاص داده است.

نیمار جونیور 4 سال قبل به خاطر بیرون شدن از زیر سایه لیونل مسی و تبدیل شدن به ستاره اول تیمش و همچنین نزدیک شدن به توپ طلا نیوکمپ را به مقصد پارک دو پرنس ترک کرد.

نیمار بعد از باخت و حذف از لیگ قهرمانان اروپا متوجه شد که تنها راه قهرمانی دوباره در اروپا بازی کنار مسی است. و بر اساس ادعای اسپورت او تصمیم به بازگشت گرفته است.

این روزنامه اسپانیایی تیتر زده است: "نیمار خارج می‌شود" 

View this post on Instagram

A post shared by Diario SPORT (@diariosport)

شاهزاده سابق نیوکمپ میخواهد دستمزدش را کاهش دهد و به بارسلونا و مسی ملحق شود، تا باری دیگر هم خودش به سطحی که استحقاق‌اش را دارد برسد و بارسا هم به دوران اوچش برگردد

نیمار میداند که هرچه زمان بگذرد لئو مسی به ماندن در بارسلونا نزدیک تر میشود و با اتحاد دوباره این دو بازیکن به احتمال خیلی زیاد، موفقیت های زیادی برای هر سه طرف (بارسا، نیمار و مسی) به دست خواهد آمد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر