08:38 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید یک بار دیگر در مقطع حساس فصل مصدوم شد تا تیم زیدان در بحران خط دفاعی اش قرار داشته باشد.

 

به گزارش اسپوتنیک، راموس که پس از چند هفته دوری از میادین چهارشنبه شب گذشته 90 دقیقه تیمش را برابر چلسی در دیداری که رئال شکست خورد و از بازی های لیگ قهرمانان حذف شد، همراهی کرد، دوباره دچار مصدومیت شده تا در برحه حساس زمانی از فصل در ترکیب تیمش نتواند حضور داشته باشد.

رئال فردا شب در یکی از حساس ترین بازی های فصلش به مصاف سویا خواهد رفت و نبود راموس کار رئال را با توجه به نبود کارواخال و واران سخت خواهد کرد.

با این حال باشگاه رئال مادرید مصدومیت راموس از ناحیه پای چپ را تایید کرده است و اعلام کرده وی باید دوباره زیر معاینات قرار بگیرد.

در این بیانیه آمده است: "به دنبال آزمایشاتی که توسط سرویس های پزشکی رئال مادرید روی سرخیو راموس انجام شد، وی از ناحیه همسترینگ پای چپ خود مصدوم است."

تا کنون مشخص نیست که آیا راموس می تواند در این رقابت های این فصل دوباره در رئال مادرید بازی کند یا خیر، زیرا  فقط چهار بازی تا پایان این فصل لالیگا سانتاندر باقی مانده است.

از سویی مدافع میانی و ارزشمند کهکشانی ها تا کنون قرارداد جدیدی با این تیم امضا نکرده و این در حالیست که در پایان فصل نیز او بازیکن آزاد است و میتواند راهی تیم دیگری شود.

حالا مارکا میگوید در صورتی که رئال و یا راموس بر سر ماندن این مدافع 34 ساله در مادرید به توافق نرسیدند، میتوان پیش بینی کرد که دیدار چلسی آخرین مسابقه راموس با پیراهن رئال مادرید بوده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر