08:35 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو آگوئرو بازیکن آرژانیتنی منچسترسیتی پس از خراب کردن پنالی حساس بازی دیشب برابر چلسی از هواداران تیمش عذر خواهی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته تیم فوتبال منچسترسیتی در شبی که میتوانست با برتری در مقابل چلسی زودهنگام قهرمان لیگ برتر شود، بازی یک بر صفر برده را با نتیجه دو بر یک باخت تا آبی های لندن یک بار دیگر با توماس توخل پپ را شکست دهند.

در این مسابقه آگوئرو در حالی تیمش با یک گل از حریف پیش بود در اواخر نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما وی با چیپی فوق العاده مبتدی و کاملا غیر حرفه ای این پنالتی را خراب کرد و ادوارد مندی گلر چلسی به راحتی این پنالتی را گرفت.

پس از بازی که در نهایت سیتی شکست خورد، بسیاری از هواداران از نحوه زدن پنالتی آگوئرو به وی انتقاد کردند و دلیل شکست سیتی را خراب شدن این پنالتی دانستند.

با این حال پپ گواردیولا سرمربی سیتیزن ها پس از پایان بازی در نشست خبری از بهترین گلزن تاریخ سیتی حمایت کرد و به اسکای سپورت گفت:

"این یک پنالتی است، این همه اتفاق افتاده است که کسی آن را خراب کند. در فوتبال این مر کاملا طبیعی است. همه ما اشتباه میکنیم.

ستاره آرژانتینی نیز پس از این که در مقابل موجی از انتقادات قرار گرفت در حساب رسمی اش بخاطر خراب کردن این ضربه پنالتی از هواداران سیتی عذرخواهی کرد.

میخواهم از هم‌تیمی‌هایم، کادر فنی و هواداران به خاطر از دست دادن پنالتی عذرخواهی کنم. تصمیم بدی گرفتم و مسئولیت کامل آن را می‌پذیرم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر