22:31 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر میرسد یوفا با سخت ترین شکل ممکن باشگاه هایی که هنوز در پروژه سوپر لیگ اروپا حضور دارند را جریمه خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سه باشگاه رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس به خاطر حمایت از پروژه سوپرلیگ و کناره گیری نکردن از این تورنمنت شاید با تنبیه شدیدی از جانب یوفا مواجه شوند.

حالا یوفا در بیانیه ای اعلام کرده است که پرونده انضباطی این سه باشگاه باز شده است. چفرین رئیس یوفا پیش از این اعلام کرده بود که 9 باشگاه دیگری که از این پروژه انصراف داده بودند، بخشیده شده اند و به جز جریمه نقدی با تنبیه دیگری مواجه نمی شوند.

طبق گزارش ها گفته میشود رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس 2 فصل از حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا محروم خواهند شد مگر آنکه هرچه سریع تر از سوپرلیگ خارج شوند و شرایط یوفا را قبول‌ کنند.

این 3 باشگاه چند روز پیش با انتشار بیانیه‌ای بر روی ماندن خود در سوپرلیگ تاکید کردند.

​یوفا در بیانیه خود نوشته است که بر اساس بند اول ماده 34 قوانین کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و کمیته نظارت انضباطی تحقیقاتی را در مورد شکستن قوانین انضباطی یوفا از جانب رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس با شروع پروژه ای تحت عنوان سوپرلیگ آغاز شده است. این سازمان اعلام کرده است که در آینده جزئیات بیشتری را در مورد روند تحقیقات ارائه خواهد داد.

یوفا با این بیانیه به فشارهایش علیه این سه باشگاه در نظر داشتند تورنمنتی را برای جایگزینی لیگ قهرمانان اروپا آغاز کنند، افزایش داده است.

این در حالیست که این سه باشگاه مدعی هستند که بر اساس حکم دادگاه شعبه 17 شهر مادرید هر گونه تنبیهی علیه 12 باشگاه حاضر در سوپرلیگ غیرقانونی و غیرقابل اجرا است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر