22:21 18 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روبرت لواندوفسکی ستاره ارزشمند بایرن مونیخ رسیدن به رکورد گرد مولر اسطوره فوتباب آلمان و بایرن مونیخ را اتفاقی ارزشمند در زندگی فوتبالی اش دانست.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته تیم فوتبال بایرن مونیخ قهرمان فصل جاری رقابت های بوندسلیگا در مقابل فرایبورک به تساوی دو بر دو رضایت داد.

یکی از دو گل باوارایی ها را در این مسابقه لوای لهستانی زد تا شمار گل هایش در این فصل را به عدد 40 برساند.

گل شماره 40 لواندوفسکی البته یک گل عادی نبود، زیرا او را به رکورد گرد مولر مهاجم پر نام و نشان بین دهه های 60 و 70 بعنوان بیشترین تعداد گل زده در یک فصل لیگ آلمان برابری کرد..

*لواندوفسکی پس از رسیدن به رکورد مولر با انتشار پستی در صفحه اش نوشت:

به هدفی رسیدم که تصور کردنش غیرممکن نبود. من به طرز باورنکردنی مفتخرم که برای تیمم تاریخ سازم و در خلق داستان هایی که هواداران برای فرزندانشان در آینده خواهند گفت نقش ایفا کنم . دنبال کردن و رسیدن به رکورد اسطوره هایی مثل گردمولر فقط توسط هم تیمی هایی مثل شما امکان پذیر است. من از شما و همه کارکنان در بایرن مونیخ تشکر می کنم اکنون بسیار خوشحالم و هنوز هم باورم نمی شود که چنین موفقیتی کسب شده است.کمی زمان لازم دارم تا این موضوع را خوب درک کنم. من از خودم انتظار بیشتری دارم و می خواهم از مرزهای بیشتری عبور کنم. از اینکه به من ایمان دارید سپاسگزارم.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر