05:14 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه مارکا لیستی از ۷ بازیکن رئال مادرید را منتشر کرده که احتمالا از این تیم جدا می‌شوند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید قصد دارد این بار استراتژی‌اش را تغییر دهد و به جای قرض دادن، بازیکنانش را به فروش برساند زیرا به پول نیاز دارد تا خریدهای جدید انجام دهد.

فلورنیتنو پرز اعتقاد دارد گزینه‌ اصلی او در فصل نقل و انتقالات امباپه خواهد بود اما پاریسی‌های قطعا با مبلغ کم حاضر نیستند او را به رئال بفروشند. به همین دلیل هم رئال مادرید احتمالا بازیکنان قرضی خود در دیگر تیم‌ها را به فروش می‌رساند. بازیکنانی چون براهیم دیاز، سبایوس، خسوس وایخو، لوکا یوویچ و تاکه کوبو. حتی اگر سرمربی رئال مادرید تغییر کند هم احتمالا این بازیکنان جایی در رئال نخواهند داشت.

در این زمینه تنها یک استثنا وجود دارد و آن اودگارد است. او احتمالا جزء ترکیب اصلی رئال مادرید برای فصل آینده است و ایسکو احتمالا به جای او راه خروج را در پیش می‌گیرد.

۲ بازیکن دیگر به نام‌های رینیز و بورخا مایورال هم به صورت قرضی در تیم‌های دیگر بازی می‌کنند. رم احتمالا مایورال را دائمی می‌خرد اما خرید رینیر توسط دورتموند هنوز قطعی نیست.

آینده بیل هنوز مشخص نیست. او در تاتنهام ستاره نشد و احتمالا پس از بازگشت به رئال مادرید درباره آینده‌اش تصمیم گرفته خواهد شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر