11:16 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوئیز سوارز در گفت و گوی پس از بازی خود از روزهای سختی گفت که خانواده اش کنار او رنج کشیدند. او همچنین گفت لیونل مسی هم چون دوست او است از این موفقیت خوشحال خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته تیم اتلتیکو مادرید توانست فاتح لالیگا شود. یکی از ستاره‌های اتلتیکو در این راه لوئيس سوارز بود که پس از پایان بازی هم از روزهای سخت گفته.

سوارز در گفت و گوی پس از بازی خود در حالی که با اشک ریختن مقابله می‌کرد به Movistar گفته: "سخت بود. شرایطی که پشت سر گذاشتم و جوری که به من نگاه می‌شد سخت بود. اما اتلتیکو درها را برای من باز کرد."

مهاجم سابق تیم بارسلونا در ادامه افزود: "افراد زیادی کنار من آزار دیدند و رنج کشیدند. مثل همسرم و فرزندانم. هر روز. آن‌ها کسانی هستند که بیشتری رنج را در این سال‌های بازی من دیده‌اند."

​با وجود تمام مشکلات اما مهاجم اروگوئه‌ای اتلتیکو بابت فصلی که گذشت خوشحال به نظر می‌رسد. سوارز در ادامه افزود: "سال بسیار خوبی داشتیم. با وجود مشکلات با استمرارترین تیم بودیم و حالا قهرمان هستیم. در نیمه اول فصل کارآیی و بازدهی داشتیم که طبیعی نبود. مسی هم خوشحال است زیرا ما با هم دوست هستیم."

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر