07:29 26 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

طبق گزارش ها بارسلونا قصد دارد جانلوئیجی دوناروما دروازه بان آث میلان را جذب کند.

 

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا قصد دارد تیمی منسجم و مدعی را در فصل بعد بسازد و برای تقویت خط دروازه اش نیز به دنبال جانلیوجی دوناروما گلر نام آشنای آث میلان است.

این در حالی است که مارک آندره تر اشتگن آلمانی در 5 فصل گذشته دروازه بان شماره یک باشگاه کاتالان در رقابت های لالیگا و لیگ قهرمانان بوده است.

طبق گزارش دیلی میل انگلیس به نقل از آ اس، بارسلونا در حال بررسی انتقال دوناروما به نیوکمپ است که در تابستان پیش رو قراردادش با میلان تمام میشود و تا کنون صحبتی در خصوص تمدید و ماندن او در این تیم نیست.

در ایتالیا اعتقاد بر این است که  این گلر 22 ساله ایتالیایی در صورتی که میلان جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا فصل بعدی را کسب نکند، این تیم را به صورت قطعی ترک خواهد کرد.

البته تکلیف میلا در هفته پایانی سری آ در دیدار حساس امشب برابر آتالانتا مشخص خواهد شد.

بارسا در حالی به گلر میلان علاقه مند شده که یوونتوس نیز به دنبال جذب او است و در صورتی که یووه سهمیه لیگ قهرمانان نگیرد، بعید است که دوناروما بازی در این تیم را بپذیرد.

یکی از دلایلی که بارسا و لاپورتا دست به روی دوناروما گذاشته اند، جذب رایگان این بازیکن است که با توجه به وضعیت بد اقتصادی در این تیم، ایده کاملا اقتصادیبه نظر میرسد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر