08:00 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در نشست خبری پیش از فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر شد.

به گزارش اسپوتنیک، گواردیولا در مصاحبه پیش از بازی خود به حمایت شدن از سوی مدیران سیتی اشاره کرد و اعلام کرد این مسئله باعث شده از طرف بازیکنان هم مورد حمایت قرار گیرد.

پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: "منچسترسیتی هرچه مربی‌اش بخواهد برای فراهم می‌کند. قطعا سرمایه‌گذارها کمک کرده‌اند و من آن را تکذیب نمی‌کنم اما تنها این مسئله نیست. من دوستانی در این سلسه مراتب دارم و بازیکنان هم من را به عنوان مربی قبول دارند زیرا من از طرف بالادستی‌ها حمایت می‌شوم. در کنار کادرم احساس راحتی می‌کنم و همه چیز دارم. نمی‌توانم چیزی بیشتری درخواست کنم و سعی دارم بهترین عملکردم را داشته باشم. به همین راحتی."

سرمربی تیم منچسترسیتی در ادامه افزود: "در یک مسیر قرار داریم و تصمیمات را با هم می‌گیریم. اشتباهات را با هم گردن می‌گیریم و با هم راه حل پیدا می‌کنیم. این‌ها دلایلی هستند که من قراردادم را 2سال دیگر تمدید کردم. نه تنها بابت کار با بازیکنان بلکه بابت کار کنار تمام اعضای باشگاه احساس راحتی باورنکردنی دارم. پس از کسب نتایج آن‌ها تصمیم می‌‌گیرند به کار ادامه دهیم و من بیشتر بمانم یا خیر اما قطعا با هم دوست خواهیم ماند."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر