04:44 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

اسپورت کاتالونیا گزارش داده است که آیمریک لاپورت و دو بازیکن دیگر نیز مورد توجه بارسلونا قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک، هر چند که این مدافع فرانسوی- اسپانیایی تا سال 2025 با منچسترسیتی قرارداد دارد اما با خرید روبن دیاز و بازگشت استونز از مصدومیت امسال به شدت کمرنگ بوده است و احتمال جدا شدنش کم نیست.

البته جدایی اریک گارسیا شاید دقایق لاپورت را بیشتر کند اما سیتی مدتهاست که شرایط خرید ژول کنده از سویا را دنبال می کند که بدن ترتیب ممکن است که عرصه بر این مدافع که به تازگی تابعیت اسپانیایی را پذیرفته و برای تیم ملی اسپانیا بازی می کند، تنگ تر شود.

​اسپورت مدعی است که شاید بارسلونا حاضر شود که سرجی روبرتو را برای کاهش مبلغ انتقال پیشنهاد بدهد. روبرتو رابطه خوبی با پپ گواردیولا دارد و بارسا در مورد ماندنش مطمئن نیست چرا که فقط یک سال از قراردادش مانده و هنوز برای تمدید به توافق نرسیده است. دو سال پیش نیز شایعاتی در مورد پیوستن روبرتو به سیتی مطرح شده بود.

از سویی اسپورت گزارش داده است که رابطه سیتی و بارسا بهتر شده است و به همین خاطر کاتالان ها شرایط جذب گوندوگان و گابریل ژسوس را هم مد نظر قرار داده اند. بارسا البته اریک گارسیا و آگوئرو را هم در همین تابستان با اتمام قراردادشان با منچسترسیتی به خدمت گرفته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر