21:02 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیران تریپیر مدافع راست ملی پوش اتلتیکو مادرید جستجو برای خانه در شهر منچستر را آغاز کرده است و خود را برای بازگشت به لیگ جزیره و این بار بازی برای یونایتد آماده می کند.

به گزارش اسپوتنیک، دفاع کناری بریتانیایی به هم تیمی هایش در تیم ملی انگلیس اعلام کرده است که دوست دارد به لیگ انگلیس برگردد. میرر گزارش داده است که این بازیکن مشتریان خوبی هم دارد و منچستریونایتد به دنبال خرید اوست. سولشر به دنبال رقیب برای ون بیساکا در پست دفاع راست می گردد و تریپیر را گزینه ای مناسب و باتجربه می داند.

تریپیر در سال 2019 قراردادی سه ساله با اتلتیکو به امضا رساند و حالا پس از دو سال و بعد از قهرمانی از لالیگا به دنبال جدایی است. سیمئونه همواره به این بازیکن اطمینان داشت و در دو فصل اخیر در 68 بازی به او فرصت داد که در فاز هجومی رابطه خوبی با مارکوس یورنته داشت.

​اتلتیکو در صورت جدایی تریپیر فقط ورسالیکو را در پست دفاع راست خواهد داشت هر چند که مدافع کروات همواره مصدومیت های زیادی داشته و گزینه ای قابل اتکا نیست. البته مارکوس یورنته نیز توان حضور در پست دفاع راست را دارد اما در صورت جدایی تریپیر به نظر می رسد که اتلتیکو چاره ای جز تلاش برای خرید دفاع راستی دیگر نخواهد داشت

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر