21:19 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا قصد دارد تا ترفندی جدید را برای خرید مهاجم آرژانتینی اینتر روی دست بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، طبق گزارش اسپورت، لاوتارو مارتینز جدیدا پیشنهاد تمدید قرارداد یک ساله خود را رد کرده است . ایجنت او این موضوع را تایید کرده است . باشگاه اینتر پیشنهاد تمدید 1 ساله به بازیکن داده اند اما او این پیشنهاد را رد کرده است . لاتارو تا 2023 با اینتر قرارداد دارد و اینجاست که بارسلونا وارد میشود

بارسلونا از طریق امرسون رویال میخواهد قیمت فروش لاتارو را پایین بیاورد . ایجنت های امرسون روز پنجشنبه در باشگاه اینتر دیده شدند تا در خصوص ورود به این باشگاه مذاکراتی انجام شود.

اشرف حکیمی کلید انتقال

اینتر با 40 میلیون یورو اشرف حکیمی را از رئال مادرید خریداری کرد و حالا پاری سن ژرمن و چلسی هر دو به این بازیکن علاقه مند هستند در صورتی که او راهی تیم دیگری شود اینتر میلان امرسون را میخواهد.

اینتر برای اشرف رقمی بین 80 تا 90 میلیون یورو در نظر دارد و امرسون را گزینه عالی برای جانشینی اشرف میداند از طرفی مدیریت بارسلونا مدت ها است که میخواهد جذا از آگوئرو و دپای مهاجم متفاوتی را جذب کند.

بارسلونا برای خروج امرسون بهانه تراشی نخواهد کرد به شرط آنکه خروج او چیزی بیشتری به بارسلونا بدهد . و شاید امروز فروش او به خرید لاتارو مارتیز کمک کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر