08:20 06 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هواداران رئال مادرید معتقدند سرخیو راموس بازنده بزرگ پس از جدایی از رئال مادرید است و احساس می کنند پاری سن ژرمن محتمل ترین قدم بعدی او است.

به گزارش اسپوتنیک، طرفداران رئال مادرید در یک نظر سنجی بزرگ در سایت مارکا شرکت کردند و به سوالاتی در خصوص کاپیتان جدا شده تیم شان پاسخ دادند.

نخستین پرسش مارکا این بود که در ماجرای رئال و راموس کدام طرف بیشتر ضرر کرده است؟

200 هزار به این سوال پاسخ دادند و 53 درصد معتقد بودند که راموس بازنده اصلی این اختلافات بوده است. 7 درصد باشگاه را بازنده دانستند و 30 درصد دیگر نیز هر دو طرف را برابر متضرر معرفی کردند.

چه کسی مقصر بود؟

از نظر اینکه چه کسی مقصر این جدایی بود نیز، فقط 32 درصد به  فلورنتینو پرز رای دادند، ما باقی یعنی 68 درصد دیگر خود راموس را مقصر اصلی جدایی از رئال مادرید دانستند.

آیا راموس باید در رئال میماند؟

حدود 45 درصد از هواداران معتقد بودند با توجه به وضعیت راموس در تیم، شرایط متغیر بود و نمیتوان قطعی چنین نظری دارد، در حالی که 55 درصد دیگر راموس باید در رئال از فوتبال خداحافظی میکرد.

مقصد بعدی کاپیتان کجاست؟

42 درصد از هواداران این نظرسنجی پی اس جی را مقصد بعدی راموس دانستند، 24 درصد او را به من سیتی پیوند دادند. 20 درصد معتقد بودند به یک لیگ دسته پایین مثل چین خواهد رفت، 9 درصد چلسی را انتخاب کردند و 5 درصد نیز میلان را به عنوان تیم بعدی سرخریو انتخاب کردند.

آیا باید در خصوص جدایی او توضیح داده شود؟

آخرین سوال این نظرسنجی پاسخ دهی رئیس باشگاه در خصوص پرونده تمدید و در نهایت جدایی راموس بود که 52 درصد از طرفداران معتقد بودند پرز باید به هواداران پاسخگو باشد، اما 48 درصد دیگر نظر نه در این رابطه داشتند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر