20:16 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منبع خبری در انگلیس مدعی شده که مدیر برنامه های پل پوگبا شرایط پیوستن این بازیکن فرانوس به پی اس جی را بررسی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، پایگاه خبری میرور در انگلیس میگوید، مینو رایولا ایجنت معروف دنیای فوتبال و پوگبا با رئیس PSG در خصوص انتقال این ستاره مسلمان به پاریس صحبت کرده است.

این دیدار چند روز پیش در شهر جنوبی نیس صورت گرفته است که و میان رایولا و الخلیفی در کنار موضوع پوگبا، در خصوص دائمی شدن قرارداد مویسه کین بازیکن اورتون نیز صحبت شده است.

ظاهرا پی اس جی میخواهد بداند، پوگبا چه تصمیمی در خصوص آینده اش دارد که با توجه به آن پاریسی های ثروت مند برای جذب او اقدام کنند.

قرارداد این بازیکن فرانسوی با یونایتد تابستان 2022 به پایان میرسد و در صورتی که او در این تابستان به تیمی دیگر فروخته نشود، میتواند سال بعد به صورت رایگان یونایتد را ترک کند.

این در حالیست که پوگبا با انجام 42 بازی در رقابت های مهم مختلف برای یونایتد در فصل پیش، به یکی از بازیکنان مهم شیاطین سرخ تبدیل شده است.

با تمام این حرف ها اما؛  رایولا بارها گفته است که پوگبا خواهان جدایی از این تیم است و گزینه هایی از جمله رئال مادرید و یوونتوس همواره برای جذب او در ارتباط هستند.

حالا میرور مدعی است که پای پس اس جی هم به این علاقه باز شده و رایولا در خصوص انتقال وی رایزنی را با مدیران پاریسی آغاز کرده است.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر