09:34 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر میرالم پیانیچ در لیست خروجی بارسلونا است و آنطور که شواهد نشان میدهد، وی باید در تابستان پیش رو از جمع آبی اناری ها جدا شود.

به گزارش اسپوتنیک، میرالم پیانیچ که با آرزوهای بزرگ به بارسا پیوست و آرزو داشت در این تیم به افتخارات بزرگی دست پیدا کند، فصل تلخی را سپری کرد و آنطور که به نظر میرسد، باید تا چندی بعد این تیم را ترک کند.

در زمان مدیریت بارتومئو بود که او با آرتور بازیکم بارسا معاوضه شد، اما پس از انتخاب کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا، رابطه او با کومان هرگز به اوج نرسید و ستاره بوسنیایی فقط 1300 دقیقه برای تیمش به میدان رفت.

این در حالی است که در 15 روز آخر لیگ، وی فقط 20 دقیقه با پیراهن بارسا به میدان رفت.

همین موضوعات هم باعث شد که این بازیکن با پیامی که در اینستاگرامش منتشر کرد، ناراحتی خود را با این جمله نشان دهد: "این فصل سوالاتی را بدون پاسخ باقی می گذارد.

به نظر میرسد کومان کماکان به وی علاقه ندارد و نام او را به باشگاه برای خروج داده است.

برخی منابع ایتالیایی گزارش کردند که یوونتوس خواهان بازگشت به وی تورین است و میخواهد از او در تیمش استفاده کند.

البته بیانکونری با وجود علاقه به بازگشت پیانیچ وضعیت لوکاتلی را دنبال میکند که ارزشش از 30 میلیون به 60 میلیون یورو رسیده.

جالب اینجاست که بارسا نیز برای جذب این بازیکن 60 میلیون هزینه کرد و در نهایت هم از او هیچ استفاده ای نکرد.

پیانیچ در حال حاضر 7 میلیون یورو حقوق خالص در سال از بارسا میگیرد، این در حالیست که کمتر تیمی حاضر است چنین حقوقی را به این بازیکن بپردازد.

در ایتالیا روزنامه کوریره دلا سپورت گفته، اینتر و ناپولی که اسپالتی را به عنوان سرمربی جدیدش انتخاب کرده است به دنبال وی هستند، اما آنها حاضر نیستند چنین مبغلی را به وی بپردازند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر