05:03 29 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

در صورتی که مسی قرارداد جدیدش را با بارسلونا امضا کند، این تیم باید مبلغ هنگفتی را برای دستمزد این ستاره آرژانتینی در نظر بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد مسی با کاتالان ها هفته آینده منقضی می شود و طبق ادعای RAC1 در اسپانیا، حفظ ستاره آرژانتینی باعث می شود بارسلونا مجبور به فروش چندین بازیکن در تابستان پیش رو شود.

بر اساس این گزارش، در صورت تمدید قرارداد لیونل مسی، بارسلونا باید 200 میلیون یورو (171 میلیون پوند) را بعنوان دستمزد برای این ستاره آرژانتینی کنار بگذارد که همین موضوع با توجه به بحران مالی باشگاه، باعث خواهد شد که این تیم مجبور به فروش چند بازیکن تیمش شود.

این در حالیست که سه خرید جدید بارسا، ممفیس دپای، سرخیو آگوئرو و اریک گارسیا کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای این تیم نداشته است.

مارکا گزارش داده است، خوآن لاپورتا رئیس بارسلونا قبلا هشدار داده که به ازای هر 100 میلیون یورو (85 میلیون پوند) که باشگاه آزاد می کند، فقط 25 میلیون یورو (21 میلیون پوند) قابل برگشت است.

البته بارسلونا به دنبال فروش بازیکنانی است که در تفکرات رونالد کومان جایی نخواهند داشت و البته دستمزد بالایی نیز دارند.

فیلیپ کوتینیو، مارتین بریتوایت، میرالم پیانیچ، ساموئل امتیتی ​​و ماتئوس فرناندس نامزدهای بالقوه ای که هستند احتمالا در لیست فروش آبی اناری ها قرار خواهند گرفت.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر