18:00 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می رسد که خوان لاپورتا، ریاست فعلی بارسلونا، تلاشی نافرجام را برای آوردن پپ گواردیولا به بارسلونا به عنوان سرمربی این تیم داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، به گفته برخی از رسانه های اسپانیایی و همچنین خاوی میگل، خبرنگار مشهور اسپانیایی، خوان لاپورتا در ملاقات هایی که با پپ گواردیولا، سرمربی حال حاضر باشگاه منچسترسیتی داشته است، سعی کرده است که او را برای بازگشت به بارسلونا متقاعد کند.

لاپورتا به دنبال این بوده که گواردیولا را برای فصل 2022/23 به بارسلونا برگرداند چرا که برای فصل آینده رونالد کومان همچنان روی نیمکت مربیگری بارسلونا خواهد نشست. در واقع لاپورتا می خواسته از دو فصل بعد، گواردیولا را به بارسلونا برگرداند.

البته این پیشنهادی که لاپورتا به گواردیولا داده است با مخالفت پپ گواردیولا مواجه شده است چرا که در حال حاضر پپ گواردیولا همچنان خود را متعهد به باشگاه منچسترسیتی و پروژه ای که در آن باشگاه در جریان است می داند و می خواهد به همراه سیتیزن ها همچنان برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تلاش کند.

گفتنی است که در دوره اول حضور گواردیولا در بارسلونا به عنوان سرمربی، خوان لاپورتا ریاست بارسا را بر عهده داشت و البته به نظر می رسد که گواردیولا به لاپورتا گفته است که دیگر به عنوان سرمربی به بارسلونا باز نخواهد گشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر