15:47 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منبع اسپانیایی میگوید، پایتخت نشینان فرانسه پس از پایان قرارداد رسمی مسی با بارسلونا به این فوق ستاره آرژانتینی پیشنهاد داده اند.

 

به گزارش اسپوتینک، طبق ادعای آ اس، پی اس پی پس از تاریخ 30 جون که آخرین روز قرارداد مسی با بارسا بوده و دقیقن زمانی که این ستاره ارزشمند بلوگرنا بازیکن آزاد شده است، برای جذب او وارد عمل شده و به او پیشنهادی را ارائه داده است.

آ اس از جزئیات این پیشنهاد چیزی نگفته، اما گفته این پیشنهاد به مسی و پدرش رسیده و میتواند برای بارسا یک خطر به حساب بیاید، زیرا ثروت رئیس قطری پاریسی ها میتواند مسی را برای رفتن به پایتخت فرانسه وسوسه کند.

مخصوصا اینکه پی اس جی با چند خرید خوب در حال ساخت یک تیم فوق العاده رقابتی برای فصل بعدی است.

پی اس جی با جذب واینالدوم از لیورپول و همچنین خریدهای دیگری همانند اشرف حکیمی، جانلوئیجی دوناروما و سرخیو راموس که به زودی تایید خواهد شد، میتواند با جذب مسی یک تیم فوق العاده پر ستاره و خطرناک در فصل بعد با حضور ستاره دیگر مثل نیمار باشد که بدون شک برای فتح تمام جام ها مدعی خواهد بود.

لیونل مسی که برای اولین بار در 17 سال گذشته بدون تیم است، در حال حاضر تمرکزش را روی رقابت های کوپا آمریکا با تیم ملی کشورش گذاشته، ولی البته پدرس خورخه که مدیریت برنامه های او را انجام میدهد، وضعیت ستاره بارسا برای ماندن و یا رفتن را مدیریت و بررسی میکند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر