07:15 06 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

تیم ملی فوتبال ایتالیا با کسب پیروزی 2 بر یک در مقابل بلجیم به نیمه نهایی یورو 2020 صعود کرد.

به گزارش اسپوتنیک، از ساعت 11:30 امشب به وقت کابل، دو تیم ایتالیا و بلجیم از چهارچوب مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 در ورزشگاه آلیانز آرنا به میدان رفتند. ایتالیا در مرحله یک هشتم با نتیجه 2-1 از سد اتریش گذشت و بلجیم نیزنیز با تک گل تورگان هازارد، پرتگال را شکست داد. در این دیدار ادن هازارد به دلیل مصدومیت، نتوانست شیاطین سرخ را همراهی کند.

در نیمه اول ایتالیا موفق شد در دقیقه 14 توسط لئوناردو بونوچی به گل برسد، اما VAR گل را مردود اعلام کرد. حملات ایتالیا ادامه داشت و در دقیقه 31 نیکولو بارلا با پاس گل مارکو وراتی گل اول را برای آتزوری به ثمر رساند. در دقیقه 44 لورنزو اینسینیه اختلاف را دو برابر کرد.

تنها یک دقیقه پس از این گل، بلجیم صاحب یک ضربه پنالتی شد و روملو لوکاکو توپ را وارد دروازه جیانلوئیجی دوناروما کرد تا شیاطین سرخ برای نیمه دوم امیدوار باشد و نیمه اول با نتیجه 2-1 به سود ایتالیا به پایان رسید. 

در نیمه دوم، ایتالیا در اکثر دقایق تیم برتر زمین بود و مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت. بلجیم چند بار جلو آمد و سعی در خلق موقعیت داشت، اما اصلا در این امر موفق نبود. ایتالیا در نهایت با همان نتیجه 2-1 پیروز و حریف اسپانیا در مرحله نیمه نهایی شد. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر