09:58 24 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در حالی که حرف و حدیث های زیادی در خصوص آینده امباپه وجود دارد، این ستاره فرانسوی با گذاشتن یک استوری در حسابش، گمانه زنی ها را بیشتر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یک سال دیگر از قرارداد امباپه با پی اس جی باقی مانده و گمانه زنی ها برای ماندن و رفتن او از پاریس زبان زد صفحات اجتماعی و رسانه ها است.

در حال حاضر تنها دو تیم رئال مادرید و لیورپول برای جذب امباپه اعلام آمادگی کرده اند و هر چند با وجودی که به صورت رسمی تا کنون برای انتقال او اقدامی نکردند، اما همه چیز به خود امباپه و باشگاه فرانسوی بستگی دارد.

در طی چند روز گذشته رسانه های فرانسوی ادعا کردند، امباپه به صورت مستقیم به مدیران تیمش اعلام کرده، قصد تمدید ندارد و حتی حاضر است آخرین سال قراردادش را هم با این تیم سپری کند.

اگر این اتفاق رخ دهد به این معناست که پی اس جی از فروش او نمیتواند درآمد زایی کند، ولی به جایش میتواند یک فصل دیگر از توانایی این ستاره در تیمش استفاده کند.

با تمام این حرف و حدیث ها، ساعاتی پیش امباپه با استوری ورزشگاه پارک دو پرنس و نوشتن جمله: پی اس جی خانواده من است، به شایعات ماندنش در جمع پاریسی ها دامن زد.

​این استوری میتواند دو حالت داشته باشد، یکی ماندن یک ساله و جدایی به عنوان بازیکن آزاد در تابستان آینده، و یا هم تمدید قرارداد که اگر این طور باشد، باید منتظر امضای قرارداد جدید او با پاریسن جرمن باشیم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر