16:53 02 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می‌رسد در شرایطی که نخستین پیشنهاد باشگاه یوونتوس برای مانوئل لوکاتلی رد شده است اما آرسنال شانسی برای جذب این بازیکن ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه ساسولو اولین پیشنهاد رسمی یوونتوس برای به خدمت گیری لوکاتلی ستاره طراح این باشگاه و تیم ملی ایتالیا را رد کرد. 

لوکاتلی یکی از بازیکنانی بود که در یورو 2020 خوش درخشید و نامش بر سر زبان‌ها افتاد. در یورو 2020 ایتالیا موفق شد با هدایت روبرتو مانچینی با پیروزی برابر انگلستان در ضربات پنالتی قهرمان یورو 2020 شود. 

به نقل از سایت گل، بیانکونری پس از پایان تورنمنت یورو مذاکرات خودش را با لوکاتلی و ساسولو آغاز کرد و گفته می‌شود که توانستند با این بازیکن به توافقات شخصی دست پیدا کنند، اما ساسولو هنوز موافقت خود را اعلام نکرده است.

 باشگاه ساسولو برچسب 40 میلیون یورویی روی این بازیکن گذاشته، اما پیشنهاد اول باشگاه یوونتوس قرارداد قرضی دو ساله با بند خرید است و ساسولو سریعا این پیشنهاد را رد کرد. 

رسانه‌های ایتالیایی مدعی هستند که باشگاه آرسنال حاضر است این مبلغ را پرداخت کند، اما اولویت این بازیکن، بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپاست و به همین دلیل یوونتوس نسبت به باشگاه شمال لندنی برتری دارد.

مالک باشگاه ساسولو هفته پیش تائید کرد که باشگاه‌های زیادی به غیر از یوونتوس به دنبال جذب لوکاتلی هستند، اما ترجیح این بازیکن، ماندن در ایتالیا و پیوستن به بانوی پیر می‌باشد. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر