15:18 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا قصد دارد تا بازیکنان زیادی را به فروش برساند تا نوزایی و تغییر نسل را تجربه کند.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از اسپورت تصمیم نهایی مدیران بارسلونا این است که کوتینیو را به فروش برسانند یعنی به ستاره برزیلی فرصت دیگری داده نخواهد شد.

درباره کوتینیو تردیدهایی بابت مشکلات فیزیکی وی وجود داشت ولی او پس از عمل خود به طور کامل ریکاوری کرده و پزشکات تایید میکنند که او بار دیگر میتواند بازی کند.

این خبر بسیار خوبی برای بارسلونا و خود بازیکن است. هدف اصلی بارسلونا فروش بازیکنان و پایین آوردن حقوق پرداختی است اما انتظارات کمی برای انجام یک معامله خوب وجود دارد. 

انتقال او به المپیک مارسی میتوان گفت کنسل شده ولی تیم هایی از لیگ انگلیس علاقه مند به جذب وی هستند جایی که وی توانست بهترین عملکرد خود را ارائه دهد.

در همین حال بارسلونا دیگر قصد فروش دمبله در این تابستان را ندارد. اسپورت مدعی شده که بارسلونا قصد دارد پیشنهاد جدیدی برای تمدید به این بازیکن فرانسوی ارائه کند. دمبله پیش از مصدومیت در یورو از گزینه های اول فروش بود اما حالا این مصدومیت همه چیز را تغییر داده است. 

بارسلونا میخواهد با یک دستمزد پایین تر قرارداد این بازیکن فرانسوی را تمدید کند تا در فصل آینده مانع خروج رایگانش شود. دمبله در فصل گذشته موفق شد 11 گل و 5 پاس گل را ثبت کند.

همچنین طبق گزارش اسپورت بعد از ورود ممفیس دپای و آگوئرو اکنون بریتویت میتواند تیم را ترک کند , بارسلونا با توجه به مشکلات مالی به این انتقال امیدوار است هرچند که رقم انتقال چیز بسیار زیادی نخواهد بود

یک انتقال در لیگ برتر رخ داده است که باعث میشود انتقال احتمالی بریتویت را ممکن سازد, برایتون با میلیون یورو مدافع خود را به آرسنال فروخته است  این تیم که علاقه زیادی به مهاجم دانمارکی بارسلونا داشت اکنون پول خرید بازیکن را خواهد داشت.

بارسلونا امیدوار است که بریتویت را 15 میلیون یورو بتواند به فروش برساند . البته وستهام و ولورهمپتون هم در صف مشتریان هستند و هر دو باشگاه به بازیکن بسیار علاقه دارند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر