22:30 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر میرسد که باشگاه بایرن مونیخ به دنبال جذب سرجی روبرتو مدافع راست بارسلونا است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بایرن مونیخ آلمان در حال مذاکره بر سر انتقال سرخی روبرتو بازیکن تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا است.

به نقل از نشریه گل، باشگاه آلمانی بایرن مونیخ می خواهد یک دفاع راست جدید به خدمت بگیرد و امیدوار است که بتواند رابطه مثبت خود را با باشگاه کاتالانی افزایش دهد.

منابع مختلف اروپایی تأیید کرده اند که سران باشگاه بایرن مونیخ با مدیران تیم فوتبال بارسلونا بر سر توافق برای انتقال قرضی سرخی روبرتو وارد مذاکره شده اند که احتمالاً گزینه ای به عنوان بند خرید قطعی نیز در این توافق وجود خواهد داشت.

باشگاه بوندسلیگایی که از طریق یک واسطه با نماینده مدافع راست آبی اناری ها در تماس است، مشتاق جذب یک مدافع کناری جدید برای سمت راست تیم خود هستند و در همین راستا، سرجینیو دِست یا امرسون، هم تیمی های سرخی روبرتو در تیم بارسلونا را نیز در نظر گرفته اند، البته بعید به نظر می رسد که یک مذاکره برای هر دو بازیکن اتفاق بیفتد.

قرارداد سرخی روبرتو تابستان سال آینده با بارسلونا به پایان می رسد و بلوگرانا نمی خواهد او بدون پرداخت هزینه و بدون هیچ سودی برای باشگاه اسپانیایی جدا شود. مذاکرات برای انجام این انتقال احتمالاً به دلیل رابطه مثبت ایجاد شده بین دو باشگاه پس از توافق و امضای قرارداد قرضی فیلیپ کوتینیو در سال 2020-2019 افزایش می یابد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر