14:49 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره و کاپیتان تیم فوتبال آستون ویلا ممکن است به زودی به بخش آبی شهر منچستر منتقل شود.

به گزارش اسپوتنیک، طبق گزارش‌ راب داوسون خبرنگار ای‌اس‌پی‌ان، منچسترسیتی پس از پیشنهاد 100 میلیون پوندی به خرید جک گریلیش بازیکن استون ویلا نزدیک شده است. گفته می‌شود که منچسترسیتی پیش‌نهاد 90 میلیونی به علاوه مورگان راجرز بازیکن جوان آکادمی سیتیزن‌ها داده به ویلا داده است که البته این پیش‌نهاد با انتقاد طرفداران تیم آبی شهر منچستر روبرو شده است.

به نظر می رسد منچسترسیتی پیشنهادی تا سقف 100 میلیون پوند برای جک گریلیش ارائه داده است، انتظار می رود بزرگترین انتقال بزرگ فوتبال انگلیس در هفته آینده انجام شود.

گریلیش ستاره 25 ساله آستون ویلا و تیم ملی انگلیس، قرار است گرانترین فوتبالیست این کشور شود و با دستمزد فعلی هفته‌ای 160 هزار پوندی خود در ویلا پارک استادیوم اختصاصی آستون ویلا، یک پیشرفت قابل توجه کسب خواهد کرد.

این انتقال قرار است گرانترین نقل و انتقال انگلیس و گریلیش گرانترین فوتبالیست لیگ برتر شود، به ترتیب هری مگوایر و پل پوگبا، هر دو از منچستر یونایتد را پشت سر می‌گذارد.

خبرگزاری اسپورتس میل برای اولین بار اخبار چگونگی هدف قرار داده شدن گریلیش توسط سیتی را در یک معامله در ماه مارچ منتشر کرد.

در همین حال، ویلا به دنبال جذب لئون بیلی وینگر جامائیکایی بایر لورکوزن و تاد کانتول از نوریچ سیتی است تا بتواند خلا خلاقیتی را که گریلیش دارد را پر کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر