03:20 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا سخت تلاش می کند تا از میزان دستمزد بازیکنان کم کند تا بتواند قوانین سقف دستمزد لالیگا را رعایت کند و بدین ترتیب نام مسی را در لیست خود برای فصل جدید ثبت کند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا جدا از فروش یا قرض دادن بازیکنانش در برخی موارد مجبور است که دستمزد بازیکنانش را کم کند و به همین خاطر نشریه " ال پریودیکو" گزارش داده است که لاپورتا نامه ای به پیکه،بوسکتس، سرجی روبرتو و جوردی آلبا زده و از آنها خواسته تا دستمزدشان را 60  درصد برای فصل بعد کاهش بدهند مبلغی که به شدت قابل توجه است چرا که این بازیکنان باید دستمزدشان را از نصف هم کمتر کنند.

جدا از این شرط که با شگفت زدگی وکلای این بازیکنان همراه شده است، لاپورتا در تلاش است تا برای فصل های بعدش هم دستمزد این بازیکنان را کاهش بدهد.

چهار کاپیتان بارسلونا چنین کاهش دستمزدی را تا کنون نپذیرفته اند چرا که برخی از آنها نظیر پیکه در سالهای پایانی فوتبالشان هستند و درآمد کنونی خود را به نوعی حقوق بازنشستگی خود می دانند و روی آن برای آینده حساب ویژه ای باز کرده اند.

باید دید که آیا در نهایت کاپیتان های بارسا حاضر خواهند شد تا با درخواست مدیر تیم برای کاهش 60 درصدی دستمزد مواقت کنند یا نه.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر