05:07 28 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال بارسلونا به دنبال میدان دادن به بازیکنان جوان برای نوسازی تیم خود است.

به گزارش اسپوتنیک، گاوی جدیدترین پدیده آکادمی بارسلونا است که پس از نمایش خوبش در بازی دوستانه پیش فصل مقابل اشتوتگارت نگاه ها را به سمت خود جلب کرده است.

بارسلونا شنبه در مرسدس بنز آرنا با نتیجه سه بر صفر مقابل اشتوتگارت پیروز شد که دیپای، یوسف دمیر و ریکی پوچ در این  بازی گلزنی کردند اما هواداران بارسلونا در این بازی نگاه ویژه ای به سوی گاوی 16 ساله داشتند که عملکرد بی نظیری را داشت و عملا موتور تیمش در فاز هجومی محسوب می شد.

گاوی از سویی در فاز دفاعی نیز توانایی های خود را به رخ کشید و روی یکی از صحنه ها توانست جلوی حرکت هجومی تیم حریف را بگیرد. 

نمایش درخشان گاوی مقابل اشتوتگارت باعث شد تا هواداران بارسلونا این حس را داشته باشند که بالاخره جانشین ژاوی را پیدا کرده اند.

یک هوادار نوشته است:" گاوی ترکیب کاملی از ژاوی و تیاگو الکانتارا است." و دیگری نوشته است:"ظهور یک ژاوی دیگر. این پسربچه ای که گاوی نام دارد کلاس بازی فوق العاده ای دارد." و دیگری توییت کرده است:" بارسلونا بالاخره جانشین ژاوی را پیدا کرده است. روشی که این گاوی توپ را کنترل می کند و پاس می دهد من را یاد اسطوره می اندازد. استعداد فوق العاده ایست."

گاوی در بازی دوستانه بارسلونا و خیرونا نیز عملکرد خوبی از خود ارائه داده بود. بارسا چهارشنبه دیدار دوستانه دیگری مقابل ردبول سالزبورگ خواهد داشت و بعد از آن نیز در جام خوان گامپر به مصاف یوونتوس می روند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر